ТВОРЧА ГРУПА

“Якщо ви бажаєте, щоб педагогічна праця давала вчителям радість, щоб повсякденне проведення уроків не перетворювалося на нудну, одноманітну повинність, введіть кожного вчителя на щасливу стежину дослідника.”    В.Сухомлинський

У закладі створені творчі групи:

• Майстер-клас вчителя географії та природознавства Сіромахи З.С. “Інтерактивні методи навчання на уроках географії та природознавства в спеціальній школі”.
  • Творча група вчителів математики працює над проблемою: “Формування свідомого ставлення до здорового способу життя засобами математичної освіти”
  • Майстер-клас вчителя початкових класів Лєтнікової О.Ф. “Використання комп’ютерних технологій у навчально-виховному процесі. Мультимедійний проект як один з видів проектної діяльності”
  • Студія “Обрій”. Робота з обдарованими дітьми.
  • Клуб творчих вчителів

Проблемне питання: “Науково-методичне забезпечення викладання навчальних дисциплін в умовах переходу на новий зміст і структуру навчання”

• Динамічна група вчителів біології та географії.

Проблема, над якою працюють педагоги:“Метод проектів у системі роботи вчителів біології та географії”

• Творча майстерня

Проблемне питання: “Творче впровадження і подальший розвиток педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в практиці роботи сучасної школи”

Основні напрямки роботи:

•  створення теоретичного банку даних з відповідної проблеми;

•  поглиблене вивчення новаторських підходів В.О.Сухомлинського до організації навчально-виховного процесу;

•  пошук, розробка і впровадження ефективних технологій, методів та прийомів виховання;

•  узагальнення досвіду роботи членів педагогічної майстерні;

•  апробація напрацьованих рекомендацій.