Засідання методичної ради

22 жовт. 2021
«Освіта — найбільше із земних благ, якщо вона найвищої якості. В іншому разі вона абсолютно марна».

22 жовтня 2021 року в КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» відбулося засідання методичної ради, на якому було розглянуто питання щодо  запровадження у закладі системи забезпечення якості освітньої діяльності та управління якістю освіти, адже  сучасне суспільство вимагає покращення якості освіти, а це неможливо без удосконалення. Англійський письменник Редьярд Кіплінг писав: «Освіта — найбільше із земних благ, якщо вона найвищої якості. В іншому разі вона абсолютно марна». Дійсно, якість освіти визначає якість життя людини й суспільства. Підвищити її ефективність допоможе внутрішня система забезпечення якості освіти.

Насамперед потрібно усвідомити  необхідность змін та бажання провести моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, педагогічної діяльності та освітнього середовища, щоб побачити реальний стан справ, те, що змусило б діяти швидше.

Під час засідання педагогічний колектив працював над пошуком  відповіді на питання: «Що робити, щоб школа стала успішною?». Для надання відповіді на це запитання, педагоги розглянули проблеми у навчанні, окреслили труднощі, які виникають під час роботи,  надали пропозиції щодо подолання неуспішності здобувачів освіти та поділилися очікуваними результатами.