Міжнародний день корупції

9 груд. 2021
Про проведення заходів

9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією!!! В рамках проведення тематичних заходів присвячених акції "16 днів проти насилля" з метою  підвищення обізнаності учнівської молоді щодо антикорупційної реформи, усвідомлення негативних наслідків корупції та формування нульового рівня толерантності до корупційних проявів.   Розкриття основних напрямів роботи які  спрямовані на виконання міжнародних зобов’язань України з питань запобігання та боротьби з корупцією. Учні 8-го класу на антикорупційному уроці спробували розслідувати корупцію. Отримали нові знання, переглянули цікаві відео, здобули власні навички антикорупціонерів.