День пам’яті жертв Голокосту

28 січ. 2022
Бесіда «Голокост - шарм на серці людства»

27 січня по всій Україні та за її межами проводяться заходи з вшанування пам’яті безневинно закатованих фашистами представників єврейської нації. Особлива увага приділяється інформаційним заходам, які проводяться серед молоді. В нашому закладі з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту вихователем Єрмаш М.О. та педагогом - організатором Васильєвою А.М. була проведена бесіда  «Голокост – шрам на серці людства».
Під час проведення бесіди учні висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам Голокосту та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами. На жаль багато людей нічого не знають про Голокост, який забрав мільйони людських життів. Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти не стали жертвами  чи байдужими спостерігачами.
#ДепартаментосвітиінаукиКіровоградськоїОДА