Благодійна акція

3 лют. 2022
«Добро починається з тебе»

02.02.2022р. у нашому закладі пройшла благодійна акція «Добро починається з тебе».
До наших дітей завітали гості з м.Кропивницький Наталі Городова та Віктор Городовий. Гості презентували кожному з вихованців школи цінні подарунки, гарний настрій та емоції.
Одяг, нижня білизна, інвентар в кабінет ритміки, крісла мішки, новорічні костюми, настільні ігри та частину сердечного тепла від Наталі та Віктора.
Людина створена для добра, вона живе у людському суспільстві, а тому повинна нести у цей світ чистоту своєї душі, бути відкритою у думках, чесною у діях, милосердною і чуйною.
Коли дитина змалечку бачить, що про неї дбають, намагаються зробити щось хороше, згодом теж прагнутиме віддячити добром. Такі акції повертають усіх у країну дитинства, у країну дива, а також спонукають дітей краще вчитися.

Адміністрація КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» від імені дитячого та педагогічного колективу щиро вдячні Наталі та команді,  за подарунки  і за тепло сердець, що піклуються про дітей з особливими освітніми потребами.
#НаталиГородовая
#ДепартаментосвітиінаукиКіровоградськоїОДА