День пам’яті та примирення

8 трав. 2023
Ці спогади із пам’яті не стерти

ЦІ СПОГАДИ ІЗ ПАМ‘ЯТІ НЕ СТЕРТИ

8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і вшановує пам’ять українців, що полягли у Другій світовій війні. Проте зараз боротьба за свободу і незалежність України триває: нащадки тих, хто воював у Другій світовій війні, сьогодні також на фронті.

У КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» напередодні цього дня 5 травня 2023 року вчителями закладу була проведена низка заходів: тематичні спілкування, організовано виставку стінгазет, виготовлення червоних маків (символ до Дня пам’яті та примирення), конкурс малюнків.

Метою цих заходів було: поглибити знання учнів про героїчне минуле нашого народу, допомогти усвідомити велич подвигу українців у Другій світовій війні, виховувати в учнів шану і повагу до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і здобуває перемогу на сході України в наші дні.

#КЗ_Світловодська_спеціальна_школа_КОР

#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА