День пам’яті Чорнобильської катастрофи на АЕС

26 квіт. 2023
Про проведенні заходи

ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО 37-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

26 квітня 2023 року виповнилося 37 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
У цей день вчителі та вихователі КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» провели низку заходів  ( тематичні уроки, бесіди, виховні години, виставка малюнків) до 37 -ї роковини Чорнобильської катастрофи з метою підвищення обізнаності здобувачів освіти про аварію на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок цієї катастрофи.

Учні переглянули уривки документальних фільмів, познайомилися із розсекреченими матеріалами про масштабну катастрофу.
Схиляємо низько голови перед світлою пам’яттю героїв, які віддали свої життя, зупиняючи ядерний смерч, та відвели біду від прийдешніх поколінь.

Ми пам’ятаємо….
#КЗ_Світловодська_спеціальна_школа_КОР