День працівників освіти

29 вер. 2023
Про відзначення свята

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!День вчителя у КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» пройшов, як завжди, яскраво, весело та креативно!!! Учні школи заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали вестибюль та готували привітання для вчителів. Зранку 29 вересня 2023р. лідери учнівського самоврядування показали гарне відеопривітання, а учні 1-7 класів під керівництвом педагога - організатора Васильєвою А.М. та керівником гурткової роботи Захарченко О.О. привітали всіх педагогів школи теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками. Привітання принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!!!