Герої рідного краю

4 жовт. 2023
Виховний захід

З метою формування сталих знань про героїчну боротьбу Українського народу та гідного відзначення подвигу Захисників і Захисниць України, у нашому закладі були проведені такі заходи: урок мужності «Слава Героям» ( класний керівник 8 - Б кл. Захарченко О.О.), година спілкування «Патріоти рідної землі»( класний керівник 7-А кл. Філіпчук С.В.), круглий стіл « Герої рідного краю за свободу та єдність України» ( класний керівник 8-А кл. Мацук Л.О.), урок - звитяг « Вони є патріотами України» ( педагог - організатор Васильєва А.М. з учнями 10-а класу). На виховних заходах з учнями обговорили про цінності, народну єдність, формування почуття гордості за свою країну та їх Захисників і Захисниць. Також діти долучилися до акції «Дякую, тобі Захиснику», а воїни 39 ОСБ передали прапор з побажаннями і вдячністю, діти залюбки прочитали побажання, які їм написали Захисники.