Виховний захід під назвою "Різдво разом"

25 груд. 2023
Різдво Христове

РІЗДВО РАЗОМ 25 грудня в КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» пролунав радісний звістник Різдва Христового. Учні 5-7 класів разом із вчителями української мови і літератури, Світланою Пономаренко та Світланою Філіпчук, провели виховний захід під назвою "Різдво разом". Однією з ключових тем заходу було вивчення традицій та особливостей святкування Різдва в Україні. Діти мали можливість дізнатися про те, як у минулому Різдво святкувалося з великим розмахом, супроводжуючись різноманітними традиціями та обрядами.Особливою частиною заходу стали виступи учнів, які виконали традиційні українські різдвяні колядки та щедрівки. Це не лише надало події автентичності, але й вражало чуттєвістю та патріотизмом.Сподіваємося, що цей виховний захід став початком традиції та надихнув учнів далі вивчати та цінувати культурну спадщину своєї країни.