22 січ. 2024
Акція "В єдності - наша єдина сила"

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИЗ метою виховання патріотизму та гордості за Україну з нагоди Дня Соборності України у нашому закладі пройшли тематичні заходи.Класні керівники провели пʼятнадцятихвилинки на національно-патріотичну тематику. Під час заходу діти згадували ключові моменти минулої історії - день об'єднання ЗУНР та УНР в одну державу та сучасну боротьбу проти російської агресії.Під час перерви відбулася акція "В єдності - наша єдина сила". Щоб підкреслити важливість цього свята, наші вихованці разом з вчителями одягнули вишиванки та утворили "живий ланцюг єдності" з українським прапором у руках.Єдність та свобода роблять нас гідними нащадками наших батьків!