Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Без здоров’я немає щастя»

18 лют. 2019
У КЗ "Світловодська спеціальна школа КОР" у період з 11.02. по 15.02.2019 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

З метою формування здорового способу життя, навчання життєвих навичок та прищеплення навичок бережливого ставлення до збереження свого здоров’я та життя  у закладі  був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Розпочався тематичний тиждень здоров’я із загальношкільної тематичної лінійки, де було оголошено план проведення Тижня «Без здоров’я немає щастя» «У вестибюлі школи пройшла виставка плакатів «Зроби свій вибір!» («Сьогодні модно читати», «Сьогодні модно займатися спортом», «Сьогодні модно вживати корисні продукти»).

Класними керівниками проведено виховні години на тему: «Гаджети – друзі чи викрадачі часу сучасної молоді ?».  Вихователями було проведено цікаві пізнавальні заходи щодо пропагування здорового способу життя.

Школа відіграє велику роль у розвитку здоров'я дитини, її ставлення до свого здоров'я, реальних дій і вчинків, які створюють умови для набуття здорового способу життя, тому у закладі було проведено різноманітні загальношкільні заходи.

Учнівський парламент під керівництвом педагога-організатора Васильєвої А.М. провів соцопитування «Моє ставлення до паління» та «Моє ставлення до наркотиків» та за дієвої допомоги медперсоналу закладу виготовив плакат «Кір – небезпечна хвороба».

Проведено спортивно-розважальний захід «Спорт – це здоров’я, спорт – це життя, спорт – це дорога у майбуття» (вчителі фізичного виховання Задніпрянець А.Д., Буша Т.Д.), під час якого діти брали участь у різноманітних конкурсах, естафетах, іграх та відповідали на запитання вікторини з історії розвитку спорту в Україні.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності в школі допоміг дітям осягнути глибину проблеми, усвідомити, що здоров'я включає різні компоненти, допомогти виявити першопричини порушення здоров'я, набути знань та вмінь, які сприятимуть збереженню фізичного, соціального й психічного здоров'я.