Безпечні канікули

27 трав. 2019

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, профілактики нещасних випадків, вивчення правил безпечної поведінки дітей на вулицях та дорогах, популяризації знань Правил Дорожнього руху у період з 20.05 по 24.05.2019р. у школі був проведений Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему: «У дорожніх правил канікул немає». Заступником директора з виховної роботи був розроблений план проведення Тижня, у якому передбачені різноманітні форми роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму з використанням конкретних фактів про наслідки порушення правил дорожнього руху.

Вихователями Іващенко С.А., Поляковою О.В.  було проведено конкурси, вікторини, цільові профілактичні заходи на тему: «Знай та виконуй ПДР», «Дитина – пасажир», «Захистись-засвітись», «Живи цікаво та безпечно». Педагогом-організатором Васильєвою А.М., інструктором з фізичної культури та спорту Кондик Т.В. було проведено практичне заняття з елементами ігор для учнів 1-4 класів «Я знаю правила поведінки на вулиці», а  вчителем образотворчого мистецтва Захарченко О.О.  -  конкурс малюнків серед учнів початкових класів на тему: «Правила безпеки при катанні на велосипеді, самокаті та скейті». У шкільній бібліотеці була оформлена виставка літератури на відповідну тематику.

На підсумковій загальношкільній лінійці найактивніші учні були нагороджені дипломами та подяками: Черненкова Злата (2а клас), Гуржій Анастасія (3а клас), Телеуца Дмитро (4а клас), Закревський Микола (5а клас), Овчаренко Ангеліна (6а клас), Фокасій Олег (7а клас).