1 вересня 2021р.

1 вер. 2021
Свято Першого Дзвоника

1 вересня - День знань. Це перший дзвоник у школі і хвилювання, море квітів і білих бантів, і, звичайно, традиційні уроки миру. Це довгоочікуваний день для тих, хто вперше переступить шкільний поріг.
1 вересня в КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» пройшло свято Першого дзвоника!
Директор школи Антоніна Антонівна привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На святі були присутні діти, батьки, вчителі та казкові  герої, які привітали усіх учнів гарними словами та танцем, а наймолодші школярики отримали подаруночки.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок учнів нашої школи.
Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!