День фізичної культури та спорту

9 вер. 2021
Свято «Дружні змагання»

08 вересня до Дня фізичної культури та спорту у нашому закладі було проведено свято «Дружні змагання», метою якого є сформувати в дітей інтерес до фізичної культури, спорту, розвивати фізичні і вольові якості в умовах змагань.
На  шкільному подвір’ї відкрили свято спортивним флешмобом,  вчителі фізичної культури провели інструктаж, а потім діти розділилися на команди.
Цікаво і весело пройшли естафети«Біг пінгвінів», «Біг по купинках», «Хитрі м’ячі» та ін.
Переможці отримали грамоти.
Хто  був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості і зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою і спортом.