Міжнародний день білої тростини

15 жовт. 2021
Засідання тифлосемінару з переглядом презентацій

15 жовтня – Міжнародний день білої тростини.
Це щорічний день обізнаності, аби звернути увагу на ситуацію з дотриманням прав незрячих людей.
Для переважної більшості незрячих людей біла тростина є основним засобом, що забезпечує їм безпеку, можливість орієнтуватися та самостійно пересуватися в просторі, жити незалежним, активним і повноцінним життям.
До Дня білої тростини в КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» було проведено: засідання тифлосемінару з переглядом презентацій «Тростина в орієнтуванні в просторі», «Історія білої тростини»;
урок  орієнтування в просторі, де учні  відпрацьовували техніку ходьби з тростиною, знайомились з новими маршрутами, ділились своїми враженнями.