День Гідності та свободи

19 лист. 2021
Про відзначення свята

З нагоди відзначення  Дня Гідності та Свободи, 19 листопада 2021 . в КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» було проведено тематичне спілкування «Революція Гідності. Як починався Євромайдан» спрямований на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави. Діти ознайомилися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу,взяли участь у флешмобі «Долоньки Гідності».
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.