Тифлосемінар ( продовження)

11 січ. 2022
«Допомога дитини з порушенням зору. Корекційна спрямованість навчально - виховного процесу»

11 січня 2022 р. у КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» продовжилася робота  тифлосемінару. Темою сьогоднішнього семінару була: «Допомога дитині з порушенням зору. Корекційна спрямованість навчально-виховного процесу».
 Під час тифлосемінару обговорювалися наступні актуальні питання:
1) «Організація розвиваючого предметно-просторового середовища  для формування просторових уявлень та навичок просторового орієнтування у дітей з глибокими порушеннями зору  у навчальному закладі»
2) «Корекційна робота з розвитку дрібної моторики та дотику з сліпими дітьми  та дітьми зі зниженим зором»
3) «Особливості проведення мультимедійних презентацій для дітей з порушенням зору»
4) «Фізкультхвилинки як засіб розвитку і корекції зорових функцій і зняття зорового стомлення»
Присутніми було переглянуто презентацію та фільм, де вони ознайомилися з вимогами та правилами супроводу незрячих дітей.