День Єдності

16 лют. 2022
Про проведення заходів

16 лютого 2022 року у КЗ «Світловодська спеціальна школа»  до Дня Єдності було проведено та організовано ряд заходів:
- урок державності «Тільки разом ми - Україна» ( кл. керівники початкових класів)
- гра - бесіда «Україна - єдина країна» ( кл. керівник 6- б кл., Скосар Т.А.)
- тематична виховна година «В єдності сила народу» ( кл. керівник 7-а кл,Буша Т.Д., кл. керівник 8-а кл. Васильєва А.М.)
- година спілкування «Моя чарівна Україна» ( кл. керівник 9-а кл., Задніпрянець Н.С.)
- тематична книжкова виставка історичної та художньої літератури «Любити Батьківщину – знати її історію» ( бібліотекар Вищепан В. Г.)
- бесіда « Ми - нація єдина, твої ми діти, Україно!» ( кл. керівник 9-б кл. Євтенко Л.В.)
-  виховний захід « Я люблю Україну, бо це моя країна!» ( кл. керівник 5-а кл. Філіпчук С.В.)
- круглий стіл  «Я люблю Україну» ( кл. керівник  10- а кл. Руденко Т.В.)
#єдинакраїна
#любітьУкраїну