КЗ "Світловодська спеціальна школа КОР"

21 бер. 2022
Дистанційне навчання продовжено ...

Дистанційне навчання стало як для учнів, так і для вчителів все більш зрозумілим та звичним.  Вчителі у своїй роботі використовують  платформи Google Meet, Zoom. Учні кожного класу отримують завдання, пояснення, вправи для виконання, а також в свою чергу мають здати результати вивчення нового матеріалу, тобто показати як вони зрозуміли, вивчили та закріпили нову інформацію. Створені групи у Viber”, де учні надсилались виконані завдання у формі вкладених файлів, «скріншотів», фото виконання вправ в зошитах, а також аудіозаписи усних тем, які учні здають учителеві.

Вчителі КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» відповідально ставляться до проведення онлайн-уроків та все   проводиться на належному рівні!