Свято Останнього дзвоника

Фестиваль талантів

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
«ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ»

31 траня 2023р. у КЗ «Світловодська спеціальна школа» до свята Останнього дзвоника був відкритий фестиваль талантів.
Кажуть, що талант завжди родом з дитинства тільки потрібно його знайти і розвивати. Він може проявитися у різних сферах: у галузі музики, поезії, образотворчого мистецтва, хореографії, спорті…
Фестиваль став унікальною можливістю побачити творчість юних музикантів, співаків, декламаторів, художників.
І вкотре переконалися, що наша школа має талановитих, творчих, здібних, креативних учнів.

Враховуючи умови воєного стану та важливiсть нацiонально -
патрiотичного виховання шкільна громада після загальнонаціональної хвилини мовчання приєдналася до «Молитви за Перемогу» ця молитва стала символічним флешмобом «Об’єднані у центрі України». Бо маємо спільну мрію - Перемога України!

#КЗ_Світловодська_спеціальна_школа_КОР
#Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОВА