РІЗДВЯНА КАЗКА

29 груд. 2023
ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО

РІЗДВЯНА КАЗКА У КЗ «Світловодська спеціальна школа КОР» спільними зусиллями вчителів, учнів та батьків була створена по-справжньому різдвяна атмосфера.Вона гармоніювала зі справжнім родинним святом "Різдвяна казка", організована педагогом-організатором Анною Васильєвою та керівником гурткової роботи Оленою Захарченко, яке відбулося сьогодні, 29 грудня.Дбайлива господиня запросила дітей, вчителів та інших гостей до затишної, прибраної та прикрашеної хати. Як і годиться, центральне місце зайняв Дідух, накритий вишитими скатертинами, зі свічками.Лунали колядки, старовинні та сучасні, багато щедрівок і багато сердечних привітань. Завітав до нас і справжній вертеп з невеличкою виставою.Чудова гра юних акторів, оригінальні танцювальні мініатюри, різдвяні колядки та пісні, яскраві костюми - все це разом створило неповторну, веселу та жваву виставу.