21 лют. 2024
Виховний захід "Мова має значення"

"Мова має значення": цікавий захід до Дня рідної мови 21 лютого у Комунальному закладі "Світловодська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради" відбувся цікавий та змістовний захід, присвячений Дню рідної мови. Захід під назвою "Мова має значення" організували вчителі української мови та літератури С.Філіпчук та С.Пономаренко для учнів 6-7 класів.Метою заходу було виховувати в учнів любов до української мови, повагу до її багатства та краси, а також усвідомлення значення мови для розвитку особистості та нації.Під час заходу учні брали участь у цікавих конкурсах та вікторинах.Особливу увагу було приділено історії української мови, її становленню та розвитку. Учні дізналися про те, як протягом століть українська мова зазнавала переслідувань та заборон, але все ж таки вистояла та зберегла свою самобутність.Захід "Мова має значення" пройшов у теплій та дружній атмосфері. Учні отримали багато нових знань та позитивних вражень. Вони ще раз усвідомили, що українська мова – це не лише засіб спілкування, а й безцінний скарб, який потрібно берегти та шанувати.