Увічнення пам’яті Героїв небесної Сотні

21 лют. 2019
У КЗ «Світловодська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради» були проведені заходи до вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв небесної Сотні

З метою увічнення національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні 20 -21 лютого 2019 року у  КЗ "Світловодська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради"  були проведені  тематичні заходи. Класними керівниками для  здобувачів освіти  1-11 класів  було проведено  Єдиний урок «А Сотня відлетіла в небеса…».

Виховний захід «Герої у пам’яті – біль у серці», проведений педагогом- організатором Васильєвою А.М. для  вихованців  7-11 класів, сколихнув дитячі душі.  Старшокласники взяли участь в міському мітингу-реквіємі, присвяченому Героям Небесної Сотні.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!