День фізичної культури і спорту

11 вер. 2020
День фізичної культури і спорту у спеціальній школі

11.09.2020р. учні нашої школи взяли участь у проведенні заходів, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Розпочали свято вчителі фізкультури Буша Т.Д та Задніпрянець А.Д., які ознайомили дітей із планом проведення Дня й закликали усіх бути небайдужими до свого здоров'я, та дотримуватись усіх карантинних заходів.  Брали участь у змаганнях всі учні школи, які були поділені на групи. Для учнів 2-4 кл. та 5, 6 кл. були проведені «Веселі старти», а для учнів 7-12 кл. спортивні змагання. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість, дружбу. Переможці були нагородженні грамотами.